Zipyho a Jablíkovi kamarádi

evaluovaná metodika pro práci s dětmi v rámci prevence rizikového chování

 konference V rámci projektu je jednou z klíčových aktivit mezinárodní konference, která je naplánována na 21. 3. 2018. Mezinárodní konference je vyvrcholením celého projektu. Předpokládaná účast 100 osob. Na konferenci jsou pozváni zahraniční hosté ze zemí, kde mají s prací s metodikou ZK mnohaleté zkušenosti a s nimiž jsme v úzkém kontaktu. Ze zahraničních hostů přislíbili svou účast zástupci charitativní organizace Partnership for Children (Velká Británie), kteří stojí za vznikem a vývojem obou metodik a několik dalších partnerů. Dále pak zástupci litevské organizace Vaiko Labui, kteří se Zipyho kamarády pracují již od roku 2000, a polská organizace COPE, která Zipyho kamarády šíří od roku 2004, zástupci organizace Animus Association z Bulharska a Ligy za duševné zdravie ze Slovenska. Jednáme s norskou organizací Voksne for Barn, která byla partnerem v minulém projektu partnerské organizace E-clinic.


Jedná se o celodenní akci, kdy v dopoledním bloku představí všechny organizace v krátkosti práci se Zipyho a Jablíkovými kamarády v jejich zemi (včetně např. způsobu financování a začlenění do struktury vzdělávání pedagogů a práce s dětmi), odpoledne povedou specializované odborné workshopy.

Konference se bude konat v prostorách Magistrátu hlavního města Prahy na Mariánském nám. 2, Praha 1. Program bude vyvěšen na zde na webu, sledujte další informace v sekci novinky.